Skip to main content

Servis

Vieme ako zamrzí pokazený smartfón. Nezúfajte, u nás v MobilExperte sa riadime heslom “Čo sa pokazí, my s radosťou opravíme” a sme pripravení vám v takýchto situáciách pomôcť. Či už sa jedná o mechanické poškodenie alebo softvérovú závadu, náš profesionálny tím technikov si s tým, za pomoci špičkových nástrojov a najnovších technologických postupov, určite poradí.

S čím vám vieme pomôcť?

Displeje

Výmena poškodeného displeja smartfónu, alebo notebooku je náš „chlieb každodenný“. Skladom držíme najčastejšie značky, ktoré sme schopní vymeniť v priebehu pracovného dňa. V prípade, že daný model displeja skladom nemáme, jeho objednanie a následná výmena nezaberie viac ako 3 pracovné dni. 

Batérie

Rovnako ako displej, je výmena batérie pre váš smartfón alebo notebook jedna z najčastejších požiadaviek pre náš servisný tím. Zabezpečíme vám náhradnú batériu na výmenu a následne otestujeme jej správnu funkčnosť. Množstvo batérií držíme skladom, takže na vaše požiadavky reagujeme takmer ihneď.

Nabíjanie

Ak sa Váš smartfón nenabíja, nedá sa zapúť a do vybitia fungoval, prípadne je viditeľne poškodený či vykývaný nabíjací konektor.

Odblokovanie

Zabudnuté heslo do mobilu? Určite ste to už zažili. Aj v takomto prípade vám vieme veľmi rýchlo pomôcť. V priebehu 1-2 hodín odblokujeme ochranný kód, kód siete, google účet/FRP, Huawei ID, Xiaomi účet, EFI. Stačí sa u nás zastaviť a váš problém vyriešime v krátkom čase.

Záchrana dát

Rozbitý displej alebo zariadenie, ktoré sa nezapne nemusí hneď znamenať stratu údajov. V prípade, že sa nejedná o poškodenie pamäte a procesora je záchrana údajov vo vačšine prípadov bezproblémová. Ak ale ide o fyzické poškodenie komponentov, prípadne došlo omylom k vymazaniu dát zo zariadenia, je situácia komplikovanejšia. Ale nieje neriešiteľná.  

Náhradné diely

Servisujete si svoje mobilné zariadenia sami, alebo poskytujete takúto „službičku“ rodine a svojim známym? Určite budete potrebovať náhradné diely. V našom E-SHOPE nájdete ponuku dielov aj pre váš smartfón. Okrem toho máte u nás možnosť osobného odberu a profesionálneho poradenstva.

Audio jacky

Zabezpečíme originálny náhradný diel na výmenu, a následne otestujeme správnu funkčnosť výstupu na sluchátka.

Kamery

Robíme výmeny kamerových modulov a následne otestujeme ich správnu funkčnosť.

Reproduktory

Výmena reproduktora v telefóne je nutná, ak hovory, či hudbu v reproduktore je veľmi slabo počuť, zvuk je prerušovaný, praská v ňom alebo vôbec nefunguje.

Základné dosky

Odborná výmena základnej dosky v našom servise. Použitie kvalitných ORIGINÁL náhradných dielov.

Cena

Zaujíma vás cena opravy zariadenia?
Zavolajte nám alebo nás navštívte.

Diagnostika

V našom servise poskytujeme kompletnú diagnostiku pre vaše mobilné zariadenie. Zistíme presnú príčinu akéhokoľvek problému a následne s vami odkonzultujeme ďalšie kroky.

Záruka

Väčšina opráv, ktoré vykonávame, je krytá našou 1-ročnou zárukou.
Viac informácií Vám poskytne náš tím.

Zvoz

Máte doma alebo vo firme pokazený smartfón, ktorý však nedokážete opraviť do nášho servisu? My sa o to postaráme!